وبلاگ

: HAVAIST حمل و نقل فرودگاهی استانبول

 : HAVAIST حمل و نقل فرودگاهی استانبول

: HAVAIST حمل و نقل فرودگاهی استانبول

 : HAVAIST حمل و نقل فرودگاهی استانبول

شاتل های مقرون به صرفه از فرودگاه استانبول ، اتوبوس Havaist و Havaist Shuttles هر نیم ساعت حرکت می کنند و به میدان بیاضیت (ایستگاه تراموا بازار بزرگ) می رسند. شاتل های فرودگاه هواییست هر ۴۰ دقیقه یکبار از فرودگاه جدید استانبول حرکت می کنند و شما را به میدان تقسیم می رسانند. در بازگشت به فرودگاه ، می توانید آنها را در میدان بزرگ بازار بیاضیت ببینید.

چگونه می توان از Havaist بلیط خریداری کرد؟

می توانید پول نقد پرداخت کنید ؛ با این حال، برای پرداخت به لیر ترکیه باید در فرودگاه پولتان را تبدیل کنید. توصیه می کنیم استانبول کارت را تهیه کنید زیرا برای استفاده از حمل و نقل عمومی در استانبول در طول تعطیلات به آن نیاز خواهید داشت. می توانید دستورالعمل های دقیق خرید ، شارژ و بازپرداخت حساب Istanbulkart خود را در صفحه Istanbulkart ما بیابید. علاوه بر استانبول کارت، می توانید برنامه Havaist Shuttles را دانلود کرده و از آن برای پرداخت حمل و نقل عمومی استفاده کنید. می تواند بهتر باشد ، اما کار را تمام می کند. برای استفاده از سرویس اتوبوسرانی فرودگاه Havaist ، ابتدا باید یک حساب ثبت کرده و با کارت اعتباری خود آن را تأمین مالی کنید.

قیمت هاویست

شاتل Havaist از فرودگاه جدید استانبول ۳۰ لیر هزینه دارد و حدود ۱۱۰ دقیقه طول می کشد تا به میدان بیازیت برسید. شاتل های تکسیم هاوائیست نیز به طور مشابه ۳۰ لیر ترکیه هستند و تقریبا ۹۵ دقیقه طول می کشد تا به میدان تکسیم برسید. با این حال ، لطفاً به خاطر داشته باشید که قیمت ها ممکن است تغییر کنند.

ایستگاه های شاتل Havaist

ایستگاه های اتوبوس شاتل هاوائیست در سلطان احمد و میدان تقسیم از محبوب ترین هستند. اگر می‌خواهید به مکان دیگری بروید، لطفاً نقشه و فهرست زیر را برای ایستگاه‌های اتوبوس مختلف فرودگاه Havaist ببینید. همچنین می‌توانید با استفاده از Google Maps نزدیک‌ ترین اتوبوس Havaist یا ایستگاه اتوبوس شاتل Havaist را در سایت خود جستجو کنید.