GRAND SIRKECI HOTEL تماس

GRAND SIRKECI HOTEL

در تماس باشید
Grand Sirkeci Hotel Hakkımızda

در تماس باشید

ما همچنین در رسانه های اجتماعی فعال هستیم. می توانید ما را در آدرسهای زیر بیابید.

Hobyar Mah. Büyük Postane Cad. No: 24 34112 Sirkeci Istanbul

ثبت ورود

2:00 PM

ثبت خروج

12:00 PM

ارسال یک پیام

آیا سوالی دارید که میخواهید از ما بپرسید؟ لطفا دریغ نکنید واز طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید.

Phone

هتل گرند سیرکجی روح شهر قدیمی استانبول را در هر گوشه نشان می دهد. هتل گرند سیرکجی یک تجربه اقامتی منحصر به فرد را ارائه می دهد که در آنجا با بافت تاریخی خود همراه با اوقات با ارزش شهر به قلب داستان ها و افسانه ها سفر خواهید کرد.

مکانی که با میراث تاریخی خود از ثروت های زیادی برخوردار است ، با اتاق های ویژه آماده شده خود در استانبول به خاطرات شما می افزاید و به شما امکان می دهد با آسایش و رویائی که در خواب دیده اید ،ملاقات کنید.

هتل گرند سیرکجی با مجاورت خود با شبکه های عمده حمل و نقل جلب توجه می کند. هتل گرند سیرکجی با شبه جزیره تاریخی ، مسجد آبی ، ایا سوفیا ، کاخ توپکاپی و گراند بازار بزرگ در فاصله کمی پیاده روی قرار دارد.

پایتخت امپراتوری ها و فرهنگ ها ، سنتز شرق و غرب ، استانبول هنوز جاذبه ی خود را حفظ می کند. همه چیزهایی را که تاکنون شنیده اید فراموش کنید و با حواس خود یکی از جالب ترین کلانشهرهای جهان را کشف کنید.

هتل گراند سیرکجی دقیقاً در نزدیکی اداره بزرگ پستی در سیرکجی واقع شده است. هتل گراند سیرکجی با دسترسی آسان از مکان مرکزی خود فقط چند دقیقه با شبه جزیره تاریخی فاصله دارد و ۹۱ اتاق مبله راحتی را دارست.

هتل گرند سیرکجی انتظارات بازدیدکنندگان تجاری و گردشگری را برآورده می کند.