وبلاگ

بهترین مقصدهای زمستانی ترکیه

بهترین مقصدهای زمستانی ترکیه

بهترین مقصدهای زمستانی ترکیه

در ترکیه فعالیت های بی شماری وجود دارد که می توانید در هر فصل انجام دهید. شگفتی های طبیعی ، مکان های آرام برای استراحت ، زیبایی های تاریخی در سراسر کشور در انتظار شما هستند. مفهوم تعطیلات تابستان ، دریا و سواحل را برای بسیاری از افراد تداعی می کند ، اما شما همچنین می توانید تعطیلات عالی در زمستان داشته باشید. اگر می خواهید مکان های جدید را کشف کنید و زمستانی زیبا داشته باشید ، لیست بهترین مقاصدی را که برای شما آماده کرده ایم ، بررسی کنید.


بهترین مقصدهای زمستانی ترکیه


اولوداغ - بورسا

اولوداغ محبوب ترین مقصد زمستانی در ترکیه است. هر ساله هزاران نفر به این مکان فوق العاده سرازیر می شوند. اولوداغ ، یکی از بهترین استراحتگاه های اسکی در کشور ، با فضای رنگارنگ و امکانات با کیفیت خود برجسته است. مناظر اولوداغ که پیست های اسکی زیبایی دارد ، جذاب است. هوای تازه آن ریه های شما را تمیز می کند. صدها درخت پوشیده از برف خیره کننده هستند ، مخصوصاً وقتی از تپه ها تماشا می شوند.


بهترین مقصدهای زمستانی ترکیه


پارک ملی یدیگولر (هفت دریاچه) - بولو

پارک ملی یدیگولر با جانوران و گیاهان گسترده خود میزبان تعداد زیادی از موجودات زنده است. در این پارک ملی ۷ دریاچه وجود دارد که به دلیل رانش زمین شکل گرفته است. Seven Lakes در زمستان چشم اندازهای فوق العاده ای دارد. می توانید در هتل ها و خانه های ییلاقی اطراف دریاچه ها اقامت کنید.

ساپانجا - ساکاریا

ساپانجا که دارای یک گنجینه زیبایی طبیعی است ، با هتل هایی که در اطراف دریاچه واقع شده است مقصد محبوب تعطیلات آخر هفته از استانبول و دیگر شهرهای بزرگ است. حتماً باید ساپانجا را ، با مناظر فوق العاده آن در زمستان ببینید .

ماشوکیه/ کارتپه- کوچائلی

شما می توانید در اتاقهایی با شومینه اقامت داشته باشید و از تعطیلات زمستانی خود در ماشوکیه که به دلیل گردش در جنگل ها ، رستوران های خوشمزه قزل آلا و صبحانه های غنی معروف است ، لذت ببرید.


بهترین مقصدهای زمستانی ترکیه


کاپادوکیا - نوشهیر

کاپادوکیا سالانه میزبان ده ها هزار گردشگر داخلی و خارجی است. حتی از کشورهایی که هزاران کیلومتر دورتر هستند ، آنها به کاپادوکیا سرازیر می شوند. این در هر فصلی زیبا است ، در زمستان ظاهری شگفت انگیز به خود می گیرد. کاپادوکیا از جمله مکان های ایده آل برای اردو زدن در زمستان است. برای ماه عسل نیز یک انتخاب عالی است.

پالاندوکن - ارزروم

Palandöken ، که یکی از مکانهای شگفت انگیز برای بازدید در شرق است ، با گردشگری اسکی برجسته است. امکانات اسکی بسیار پیشرفته ای دارد. در پالاندوکن می توانید استراحت کرده و از زمستان لذت ببرید.


بهترین مقصدهای زمستانی ترکیه


فلات آیدر - ریزه

منطقه دریای سیاه در ماههای زمستان زیبایی فوق العاده ای دارد. در میان مکانهای بازدید در این منطقه ، فلات آیدر در ریزه خودنمایی می کند. تصویری منحصر به فرد با کاج های پوشیده از برف و قرن ها و خانه های سنتی دریای سیاه پدیدار می شود. آیدر همچنین دارای آب چشمه های آب گرم است که برای بسیاری از بیماری ها مفید است.

کاز داغلاری (کوه آیدا)

کاز داغلاری نقطه ایده آلی در بین مقصدهای زمستانی برای بازدید در منطقه اژه است. این مقصدی مشهور به داشتن تمیزترین هوای کشور است. شما می توانید در کاز داغلاری، که طبیعت شگفت انگیزی دارد ، خود را از استرس زندگی روزمره خود پاک کنید.