وبلاگ

سواحل دیدنی استانبول

سواحل دیدنی استانبول

سواحل دیدنی استانبول

سواحل دیدنی استانبول

استانبول دارای خطوط ساحلی بسیار باشکوهی است که همگی در فاصله ۲۰ تا ۶۰ کیلومتری مرکز شهر قرار دارند. گردشگران ساحلی می توانند در زیر نور آفتاب استراحت کنند ، در آب شنا کنند و کوکتل های خود را در کلوب ها و بارهای ساحلی زیبا استانبول میل کنند.

ساحل کیلیوس

با وجود ۴۱ کیلومتری شمال استانبول ، شهر کوچک کیلیوس به طور رسمی بخشی از کلانشهر استانبول است و تا ساحلی که از دریای سیاه عبور می کند کشیده شده است.

کیلیوس یکی از زیباترین مکان هایی است که استانبولی ها می توانند برای سفرهای یک روزه با نور خورشید و دریا در طول ماه های تابستان از آن دیدن کنند. اگر در ماه ژوئیه یا آگوست به کیلیوس سفر می کنید ، سعی کنید روزهای هفته را به جای تعطیلات آخر هفته بروید ، در غیر این صورت انتظار داشته باشید که شن ها از سایر ساحل نشینان پر شود.

ساحل جزیره بورگاز

جزیره بورگاز در گروه جزایر دریای مرمره ، بین جزایر کنالی و هیبلی واقع شده است. بورگاز دومین جزیره ای است که در مسیر قایق مجمع الجزایر مورد بازدید قرار گرفته است.

سواحل کوچک را می توان در سراسر خط ساحلی جزیره یافت.

اکثر ساکنان جزیره سواحل بورگاز را به دلیل هوای آرام خود ، بهترین گزینه از نظر آفتاب و دریا در گروه جزیره ها می دانند.

خلیج کلیملی ، آوا

آوا یک شهر کوچک دریای سیاه است که در شمال شرقی استانبول واقع شده است.

خلیج کلیملی ، که منظره ای باشکوه از خط ساحلی دارد ، به دلیل جاذبه های گردشگری مورد علاقه ساکنان ساحل و همچنین دوستداران طبیعت و کوهنوردان است.

آوا مکان مناسبی برای تعطیلات آخر هفته از شهر است و اگر می خواهید بیشتر بمانید ، تعداد زیادی بوتیک هتل و ویلا در آنجا وجود دارد.

ساحل جاده بوستان

ساحل جاده بوستان واقع در ضلع آسیایی استانبول ، ساحل دریای مرمره را احاطه کرده است و نزدیکترین بخش ماسه به مرکز شهر است.

خط ساحلی طولانی پارک دالیان ، با مسیرهای دوچرخه سواری و پیاده روی در میان باغ ها و زمین های بازی فوق العاده کودکان ، مناطق ساحلی را به هم متصل کرده و احاطه کرده است.