وبلاگ

خدمات ویژه ای که در هتل Grand Sirkeci خواهید یافت

خدمات ویژه ای که در هتل Grand Sirkeci خواهید یافت

خدمات ویژه ای که در هتل Grand Sirkeci خواهید یافت

اقامت در استانبول که مهد تمدن های بسیاری بوده است به خودی خود یک امتیاز است. هتل Grand Sirkeci که روبروی ساختمان تاریخی اداره پست قرار دارد، کاندیدای این است که این تجربه را به خوبی برای شما فراهم کند. همچنین از هتل Grand Sirkeci با 91 اتاق مبله زیبا، معماری چشمگیر و امکانات عالی، راضی خواهید بود. هتل Grand Sirkeci با هدف راحتی تمامی مهمانان در هتل، خدمات ویژه ای را به ایشان ارائه می دهد. اما، این خدمات ویژه چیست؟

شما می توانید اتاق های مناسب برای همه نیازها را پیدا کنید

با انتخاب هر اتاقی که مطابق با نیاز شما طراحی شده است، می توانید از تعطیلاتی راحت لذت ببرید. هر اتاق خدمات ویژه ای برای استفاده شما دارد. تخت، حوله و سایر وسایلی که همیشه تمیز و بهداشتی هستند با دقت برای شما آماده می شوند. سرویس تخت نوزاد برای خانواده های دارای فرزند در دسترس است. اگر می خواهید صبح ها استانبول را تماشا کنید و صدای مرغ های دریایی را بشنوید، می توانید در اتاق هایی با بالکن اقامت کنید. همه اتاق های ما غذاهای سنتی ترکی را برای مهمانان ارزشمند خود ارائه می دهند.

روز خود را با یک صبحانه خوب شروع کنید

صبحانه مهم ترین وعده غذایی روز است. ما یک منوی غنی داریم که در آن می توانید انواع صبحانه را از غذاهای غنی ترکی پیدا کنید. صبحانه بوفه باز ما بین ساعت 07:00 تا 10:30 صبح است. در آخر هفته صبحانه  تا ساعت 11 ادامه دارد. صبحانه هر نوع غذا و نوشیدنی‌ای دارد که فکرش را بکنید، مانند غلات، مربا، مارمالاد، تخم‌مرغ، املت، آب پرتقال و نوشیدنی‌های گرم را شامل می شود. سرو صبحانه برای مهمانانی که صبحانه خود را در اتاق می خواهند نیز رایگان است.

شما می توانید غذا و دسر را در Gulluoglu بخورید

Güllüoğlu، معروف ترین باقلوا و دسر ساز ترکیه، اکنون در هتل Grand Sirkeci نیز خدمات ارائه می دهد. می توانید غذاهای اصلی، پیش غذاها و دسرهای خوشمزه ترکی را در اینجا پیدا کنید. Güllüoğlu که در فضاهای داخلی و بیرونی هتل خدمات ارائه می دهد همیشه در خدمت شماست.

از خدمات ترانسفر فرودگاهی استفاده کنید

پس از اقامت در هتل می توانید از خدمات شاتل ما با رانندگان مجرب برای حمل و نقل به فرودگاه بهره مند شوید. وسایل نقلیه با ظرفیت حداکثر 6 نفر امکان حمل و نقل به فرودگاه سابیها گوکچن و فرودگاه استانبول را فراهم می کنند.