وبلاگ

مکان هایی برای لذت بردن از کارائوکه در استانبول

مکان هایی برای لذت بردن از کارائوکه در استانبول

مکان هایی برای لذت بردن از کارائوکه در استانبول

مکان هایی برای لذت بردن از کارائوکه در استانبول

استانبول شهری رنگارنگ است که می توانید فعالیت های بی شماری را در اینجا انجام دهید. می توانید حیات شهر را به بهترین شکل احساس کنید و همچنین روزهای پر از پویایی را در این مکان جادویی سپری کنید. کارائوکه یکی از فعالیت هایی است که روزهای شما را در استانبول معطر می کند. سالن های کارائوکه زیادی در شهر وجود دارد. ما بهترین مکان های کارائوکه استانبول را برای شما فهرست کرده ایم.

کارائوکه بار رقص سالاش

سالاش بار با معماری بی نظیر و فضای راحت یکی از مکان های برجسته استانبول است. در اینجا می توانید ساعات خوشی را با دوستانتان سپری کنید و غذاهای خوشمزه بخورید. شما می توانید با انواع موسیقی در این مکان که می توانید برقصید و آواز بخوانید لذت ببرید. سالاش بار در باکرکوی، منطقه پویا استانبول واقع شده است.

کارائوکه بار ماه من

ماه من واقع در بی اوغلو، قلب زندگی تفریحی استانبول، شبی دلپذیر را با فضای خود به شما ارائه می دهد. جذابیت موقعیت مکانی و کیفیت سیستم صوتی آن، ماه من را به مکانی محبوب در بین استانبولی ها تبدیل کرده است.

میدو کارائوکه

میدو کارائوکه، که در آن می‌توانید به زبان‌های مختلف آواز بخوانید، در مکانی عالی در اورتاکوی قرار دارد. این مکان دارای یک فضای مشترک برای 100 نفر و همچنین اتاق های خصوصی است. در اینجا می توانید با انتخاب آهنگ های مورد نظر خود از بین آهنگ های ترکی، انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی، اسپانیایی، چینی، ژاپنی و روسی از کارائوکه لذت ببرید.

کارائوکه بار آکاپلا

Acapella Karaoke که در Suadiye، منطقه پویا شهر واقع شده است، هم اتاق مشترک و هم اتاق های VIP دارد. در صورت تمایل می توانید از تفریحات کارائوکه خود با دوستان خود در اتاق های VIP لذت ببرید. می‌توانید آهنگ‌ها را به زبان‌های مختلف در فهرست‌های Acapella Bar پیدا کنید.

تالار موسیقی پلاک

تالار موسیقی پلاک، واقع در مرکز خرید آرکادیوم در گوکترک، یک مرکز تفریحی 5 طبقه است. در اینجا لذت را در هر طبقه به طور کامل احساس خواهید کرد. در اینجا می توانید برقصید، آواز بخوانید یا در صورت تمایل به راحتی در سالن بنشینید.

باشگاه کارائوکه مارینا

باشگاه کارائوکه مارینا در یک مکان عالی در ساحل در Yeşilköy قرار دارد. در حالی که در طبقه فوقانی کلوپ مارینا کارائوکه موسیقی زنده پخش می شود، در طبقه پایین یک منطقه کارائوکه وجود دارد. در مکانی با هزاران گزینه آهنگ بسیار سرگرم خواهید شد.

کافه بار Yazı Tura

کافه بار Yaz Tura در یکی از شلوغ ترین نقاط بشیکتاش واقع شده است. Yazı Tura به خصوص با قیمت های مقرون به صرفه اش متمایز است. در اینجا می توانید آهنگ های مورد نظر خود را از بین هزاران آهنگ انتخاب کنید و لذت ببرید.